FAALİYET ALANLARI
YABANCILAR HUKUKU

Hukuk Büromuz Yabancılık unsuru bulunan tüm dava ve hukuki süreçlerde ilgili ülkeye 24 saat içinde ulaşmak, yerel hukukçulardan destek almak ve yazılı/sözlü danışmanlık hizmeti verme faaliyetlerini yürütmektedir. Bu kapsamda Fransa, İsviçre, Belçika, İtalya, Monako, Kanada, İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede bulunan muhabir hukuk büroları kanalıyla her türlü hukuki uyuşmazlık ile ilgili etkin ve hızlı çözümler üretmeye gayret edilmektedir.

Gürol Hukuk Bürosu yabancı evliliklerin Türk makamlarında tanıtılması, yabancı işçilerin oturma ve çalışma izin başvurularının takibi, yabancıların Türkiye’de mülk edinmelerinde doğan hukuki sorunlar başta olmak üzere Yabancılar Hukuku’ndan kaynaklan birçok süreçte da avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gürol Hukuk Bürosu bu süreçte ayrıcı İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerinde her türlü yazışma, ihtarname, cevap ve düzeltme metni ve bilhassa sözleşmelerin tanziminde müvekkillerine hukuki altyapı sağmaktadır.

Yabancılık unsuru tanıyan bu süreçlerde 24 saat içinde Avrupa’nın tüm şehirlerine şahsen erişim ve tüm hukuki müzakelerde fiziken de müvekkilin yanında olma, yurtdışı stratejik çözümlerimiz içinde yer almaktadır.