HAKKIMIZDA

GÜROL HUKUK BÜROSU 2011 yılından bu yana Fenerbahçe Kadıköy ‘de yaklaşık 110 yıllık tarihi Beyaz Köşk Binası ’nda hizmet vermektedir. Başlıca faaliyet alanlarını;

- CEZA HUKUKU
- AİLE HUKUKU
- FİKRİ ve SINAİ HAKLAR HUKUKU
- İCRA ve İFLAS HUKUKU
- YABANCILAR HUKUKU
- YURTDIŞI STATEJİK ÇÖZÜMLER

İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerinde de hukuki hizmet veren Gürol Hukuk Bürosu yurtiçinde ve yurtdışında birçok hukuk bürosu, akademisyen, mali müşavir ve denetleme firması ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

ÖZGEÇMİŞ

Av. Dr. Candaş GÜROL 1997 yılında Saint Michel Fransız Lisesi’ni, 2002 senesinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. 2003 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. Bu yıla müteakip Galatasaray Üniversitesi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı’na kabul edilerek Prof. Dr. Köksal Bayraktar’ın danışmalığında “Milletlerarası Ceza Hukuku’nda Adli Yardımlaşma” konulu yüksek lisans tezini hazırlamıştır. İkinci yüksek lisans eğitimini ise Poitiers Üniversitesi Hukuk Fakültesi nezdinde Ceza Hukuku ve Suç Bilimleri üzerine yapmış ve bu kapsamda Doç.Dr.Laurent Desessard ‘ın danışmalığında “Fransa’nın Taraf Olduğu Ceza İşlerinde Adli Yardımla ma Öngören İkili Sözleşmeler” “Les Conventions bilatérales relatives à l’entraide judiciaire en matière pénale” başlıklı bir tez tanzim etmiştir. 2004 yılında aynı üniversite’nin Doktora programına “Internationalisation du Droit Pénal Turc” (Türk Ceza Hukuku’ nun Uluslararasılaşması) konulu teziyle kabul edilmiş 2011 yılı itibariyle söz konusu eğitimi tamamlamıştır.

Suç ve Ceza Dergisi, Türkiye Barolar Birliği Dergisi gibi yayınlarda ve Ord.Prof.Dr.Sulhi Dönmezer’e Armağan gibi eserlerde Ceza Hukuku ve Fikri ve Sınai Haklar Hukuku sahalarında yazmış olduğu makaleleri mevcuttur.

Askerlik vazifesini Ege Ordusu Bornova 57.nci Topçu Tugay K.lığı Disiplin Subaylığı nezdinde ifa etmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü, Türk İtalyan Ticaret Derneği, Türk Ceza Hukuku Derneği, Dahi İyi Yargı Derneği, Tüsiad Fikri Haklar Çalışma Gurubu ve Saint Michel Lisesi Mezunlar Derneği’ne üye olan Av. Dr. Candaş GÜROL okçuluk (olimpik yay) lisanslı sporcudur ve Fransızca, İtalyanca, İngilizce dillerini bilmektedir.